Головна
PDF Друк e-mail


Протокол

засідання робочої підгрупи

«Реформування системи соціальних пільг»

обласного комітету з економічних реформ

04.03.2013р.                                                                                 м. Ужгород

У засіданні взяли участь: керівник робочої підгрупи Морозюк Г.С., члени робочої підгрупи Микулець В.І., Січка Л.Ф., Дубович В.М., Омеляненко Ю.В., Воробок У.М..

Запрошені: Романюк Н.В. – директор Закарпатського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Скубенич М.І. – заступник директора Обласного центру комплексної реабілітації інвалідів та дітей-інвалідів.

Порядок денний:

  1. 1.Про зміни у складі робочої підгрупи.

 

Доповідач: Морозюк Г.С. – голова робочої підгрупи.

 

Відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації, відбулося перейменування головного управління праці та соціального захисту населення на департамент соціального захисту населення. На департамент також покладено додаткові нові функції, зокрема, щодо роботи з сім»ями, пропагування сімейних цінностей, підвищення рівня правової обізнаності батьків і дітей, забезпечення соціального і правового захисту сімей; соціальної підтримки багатодітних сімей та сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах, попередження насильства в сім’ї , координації діяльності обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

У зв’язку з цим, є пропозиції щодо змін у складі робочої підгрупи. Пропонується вивести зі складу робочої підгрупи Омельяненко Ю.В. – директора Ужгородського Водоканалу, Воробок У.М. – головного спеціаліста відділу з призначення пенсій головного управління Пенсійного фонду України в Закарпатській області, Положина М.М. – доктора філологічних наук, професора ЗакДУ,   Лендєла М.А. – доктора психологічних наук, проректора з навчально-виховної роботи Мукачівського ДУ, Старосту В.І – доктора педагогічних наук, професора ЗакДУ. Оскільки   питання, що розглядаються на засіданнях робочої підгрупи, не стосуються галузей, які вони представляють.

Пропонується включити до складу робочої підгрупи директора Закарпатського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Романюк Натілію Володимирівну, Скубенич Мирославу Іванівну - заступника директора Обласного центру комплексної реабілітації інвалідів та дітей-інвалідів, Воробця Юрія Андрійовича – доцента Ужгородського торгівельно-економічного інституту.

В обговоренні прийняли участь всі члени робочої групи.

Вирішили:

1. Вивести зі складу робочої підгрупи «Реформування системи соціальних пільг»

обласного комітету з економічних реформ Омельяненко Ю. В., Воробок У.Ю., Положина М.М., Лендєла М.А., Старосту В.І та ввести до складу робочої підгрупи Романюк Натілію Володимирівну, Скубенич Мирославу Іванівну, Воробця Юрія Андрійовича.

 

2. Затвердити склад робочої підгрупи згідно додатку.

 

 

Керівник робочої підгрупи                                                                     Г.Морозюк


 

Додаток 03.13


 
© 2018 Департамент соціального захисту населення Закарпатської облдержадміністрації. Всі права захищено. e-mail: info@zaksoc.gov.ua
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна. Всі права захищено!
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.
 

Ресурси

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер