Головна
PDF Друк e-mail

Новини щодо соціального захисту громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи

 

1. Міністерством соціальної політики України профінансовані планові видатки березня за державною програмою “Соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи”, що дозволить забезпечити надання гарантованих державою пільг та компенсацій на суму 488 тис. гривень. Зазначені кошти направлені в управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрацій, міськвиконкомів для виплати постраждалим громадянам.

2. На звернення голови обласної державної адміністрації, 18 благодійних путівок для чорнобильців виділено закарпатськими санаторними закладами.

3. З метою привернення уваги громадськості області до питань соціального захисту громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, підготовлено проект розпорядження голови облдержадміністрації “Про план заходів, пов’язаних з 26-ми роковинами Чорнобильської катастрофи”.

4. Протягом лютого 2012 року до відділу з питань захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи звернулося 74 постраждалих від катастрофи громадян, з питань надання пільг і компенсацій, виділення матеріальної допомоги, санаторно-курортного забезпечення, безкоштовного забезпечення медикаментами та проведення робіт по зубопротезуванню, лікування в стаціонарних медичних закладах, пенсійного забезпечення тощо. Всі звернення розглянуті своєчасно і в повному обсязі.

 

 
© 2017 Департамент соціального захисту населення Закарпатської облдержадміністрації. Всі права захищено. e-mail: info@zaksoc.gov.ua
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна. Всі права захищено!
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.
 

Ресурси

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер