Головна
Розширене засідання координаційної ради PDF Друк e-mail
photo 2019-05-07 12-58-17

    7 травня 2019 року в режимі відеоконференц-зв’язку відбулося розширене засідання координаційної ради з питань сім'ї, ґендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми та нарада з питань соціального захисту під головуванням директора департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Михайла Петрішки.

 На порядку денному було розглянуто наступні питання:

1 . Питання щодо реалізації в області державної політики з Протидії торгівлі людьми (виконання заходів на 2019 рік);

2. Забезпечення осіб з інвалідністю технічними засобами реабілітації у 2019 році;

3. Питання зміни механізму нарахування та виплати субсидій і пільг на оплату ЖКП громадянам з 01.05.2019 року;

4.Нове завдання для органів соціального захисту бюджетна програма 2507100 Реабілітація дітей з інвалідністю внаслідок ДЦП. Порядок затверджено ПКМУ від 27.03.2019 року № 309.

До участі у засіданні долучились заступники голів райдержадміністрацій, міськвиконкомів та об’єднаних територіальних програм, заступники керівників структурних підрозділів соціального захисту населення, відповідальні особи за проведення процедури встановлення статусу постраждалих від торгівлі людьми області.

         За підсумками засідань прийнято відповідні протокольні рішення, які буде скеровано райдержадміністраціям, міськвиконкомам та виконавчим органам об’єднаних територіальних громад дляв життя заходів та відповідного реагування.

 

 
© 2019 Департамент соціального захисту населення Закарпатської облдержадміністрації. Всі права захищено. e-mail: guszn@zaksoc.gov.ua
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна. Всі права захищено!
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.
 

Ресурси

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер