Головна
Закарпатську ОДА відвідали представники ОБСЄ PDF Друк e-mail
ODA           Представники Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ Лешек Кочік (Leszek Kocik) і Джорджіо Зельковіч (Giorgio Zeljkovic), з мандатом роботи на території Івано-Франківської, Закарпатської та Тернопільської областей, поспілкувалися з представниками департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації щодо надання соціальних гарантій учасникам АТО/ООС.

У зустрічі, яка відбулася 03 травня в Закарпатській ОДА, взяли участь директор департаменту соціального захисту населення Михайло Петрішка, в.о. заступника начальника управління – начальника відділу державних гарантій ветеранам війни, учасникам АТО та громадянам, постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи, Анастасія Цибульська та начальник відділу соціального захисту осіб з інвалідністю та надання соціальних послуг Ольга Микита.

Порушувалися низка питань щодо соціального захисту учасників АТО/ООС, членів сімей загиблих (померлих) внаслідок участі в АТО/ООС, а також громадян, які стали інвалідами внаслідок бойових дій на сході України. Також, наводилися офіційні дані, зокрема, щодо кількості таких пільгових категорій громадян, які проживають на території Закарпатської області (в тому числі осіб з інвалідністю з їх числа), та надання їм всіх видів пільг і компенсацій (в тому числі надання матеріальної допомоги, медичної допомоги, психологічної реабілітації, виділення земельних ділянок в області, тощо), передбачених чинним законодавством, за рахунок коштів як обласного бюджету, так і місцевих бюджетів.

             Ознайомившись з наданою інформацією, представники Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ висловили задоволення станом соціального захисту даних категорій громадян в області та заявили про готовність до відкритості і обговорення існуючих проблем. 

 

 
© 2019 Департамент соціального захисту населення Закарпатської облдержадміністрації. Всі права захищено. e-mail: guszn@zaksoc.gov.ua
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна. Всі права захищено!
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.
 

Ресурси

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер