Головна
Спостережна комісія з питань здійснення соціального патронажу осіб, звільнених з місць позбавлення волі, розглянула актуальні питання PDF Друк e-mail
190417 news-16-51       У середу, 17 квітня, під головуванням директора департаменту соціального захисту населення Закарпатської облдержадміністрації Михайла Петрішки відбулося чергове засідання спостережної комісії з питань здійснення соціального патронажу осіб, звільнених з місць позбавлення волі, при облдержадміністрації. 
   У засіданні комісії взяли участь начальник філії державної установи «Центр пробації» в Закарпатській області, підполковник внутрішньої служби Віталій Мураль, директор Ужгородського міського територіального центру соціального обслуговування Галина Юсковець,  заступник начальника ДУ Закарпатської УВП №9 Андрій Глебов, інші члени комісії та запрошені.

      Фахівці розглянули питання соціального захисту осіб без постійного місця проживання та соціально дезадаптованих осіб, які після звільнення з місць позбавлення волі, з тих чи інших причин не мають власного житла. 
      Також, учасників засідання було поінформовано про зміни у складі спостережної комісії, а саме: головою комісії призначено заступника голови облдержадміністрації Я. Галаса та введено до складу комісії головного лікаря Закарпатського обласного Центру з профілактики та боротьби зі СНІДом В. Білак-Лук’янчук, голову правління благодійної організації «ЗБТ мережа ЛЖВ» А. Дем’яненко та її соціального робітника В. Сокирко, головного лікаря обласної клінічної інфекційної лікарні М. Поляка, директора регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Закарпатській області В. Попадинець, директора Закарпатського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Н. Романюк, директора Закарпатського обласного центру зайнятості Ю. Фущича. 
     Директор департаменту соцзахисту населення облдержадміністрації М. Петрішка розповів про соціальний захист та супровід осіб, звільнених з місць позбавлення волі, та проаналізував стан даного питання в області. 
      В. Мураль поінформував присутніх про кількісні показники пробації за І квартал 2019 року та надання тимчасового житла особам, звільнених з місць позбавлення волі. 
    Г. Юсковець  повідомила про можливість  тимчасового розміщення осіб даної категорії на базі територіального центру соціального обслуговування населення. 


 
© 2019 Департамент соціального захисту населення Закарпатської облдержадміністрації. Всі права захищено. e-mail: guszn@zaksoc.gov.ua
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна. Всі права захищено!
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.
 

Ресурси

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер