Головна
В Закарпатті розпочато роботу із заміни посвідчень особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, віднесеним до категорії 1, на посвідчення нового зразка PDF Друк e-mail

IMG 20190226 145410

На даний час до області вже надійшли бланки посвідчень нового зразка відповідно до Порядку видачі посвідчень особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, та іншим категоріям громадян, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11 липня 2018 року № 551 (зі змінами) та розпочато роботу з заміни посвідчень особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, віднесеним до категорії 1, та особам, які брали участь у ліквідації інших ядерних аварій, віднесеним до категорій 1 і 2.

26 лютого 2019 року відбулося засідання Регіональної комісії з визначення статусу осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, в ході якого розглянуто 62 заяви осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, з числа ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС, віднесених до 1 категорії, про заміну посвідчень та прийнято рішення щодо видачі посвідчень нового зразка відповідно до зазначеного Порядку.

Також на засіданні за заявами громадян розглянуті питання видачі посвідчення дружині померлого громадянина з числа учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, смерть якого пов’язана з Чорнобильською катастрофою, та 2-х дублікатів посвідчень учасника ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС 2 категорії.

До видачі посвідчень нового зразка, діючими залишаються всі раніше видані посвідчення, які надають право на отримання в повному обсязі гарантованих законодавством пільг і компенсацій.

 

 
© 2019 Департамент соціального захисту населення Закарпатської облдержадміністрації. Всі права захищено. e-mail: guszn@zaksoc.gov.ua
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна. Всі права захищено!
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.
 

Ресурси

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер