Головна
Попередження насильства в сім’ї – зміни в законодавстві зобов’язують до активних дій PDF Друк e-mail

220119

21 лютого 2019 року в місті Ужгороді за ініціативи департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації відбувся обласний семінар з питань реалізації в області державної сімейної політики для працівників органів соціального захисту населення райдержадміністрацій, міськвиконкомів, об’єднаних територіальних громад. На семінарі обговорювалося коло питань, які входять до повноважень департаменту та управлінь. Основна увага присутніх була зосереджена на реалізації заходів та оптимізації роботи в районах, містах та ОТГ щодо попередження домашнього насильства. Саме тому для участі у семінарі були запрошені представники управління превентивної діяльності Головного управління Національної поліції в Закарпатській області Шемет Діана Оттівна - старший інспектор відділу дільничних офіцерів поліції та управління патрульної поліції в Закарпатській області Бордаш Маріанна Михайлівна. Крім того, участь у роботі семінару взяла Шевчук Валентина Валентинівна - завідувач центру практичної психології, соціальної роботи та корекційної освіти Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти.

         На семінарі були висвітлені питання, що стосуються створення у містах та районах притулків для постраждалих осіб від домашнього насильства, мобільних бригад, а також проведення корекційних програм для роботи з кривдниками.

 

 
© 2019 Департамент соціального захисту населення Закарпатської облдержадміністрації. Всі права захищено. e-mail: guszn@zaksoc.gov.ua
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна. Всі права захищено!
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.
 

Ресурси

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер