Головна
Круглий стіл щодо порядку проведення конкурсного відбору з визначення програм, розроблених громадськими організаціями PDF Друк e-mail

 

stil

08 листопада 2018 року у приміщенні прес-центру облдержадміністрації департаментом соціального захисту населення спільно з департаментом інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації з метою надання роз’яснень та консультацій громадським організаціям області відбувся круглий стіл щодо порядку проведення конкурсного відбору з визначення програм (проектів, заходів), розроблених громадськими організаціями, діяльність яких має соціальну спрямованість, для виконання яких надається фінансова підтримка за рахунок коштів обласного бюджету.

  Проект зазначеного Порядку надання фінансової підтримки з обласного бюджету громадським організаціям оприлюднено на сайтах облдержадміністрації в розділі «Нормативна база» (розпорядження голови облдержадміністрації від 05.11.2018 № 705, https://carpathia.gov.ua/docs) та обласної ради в розділі «Проекти рішень» («Про регіональну програму «Турбота» щодо посилення соціального захисту громадян на 2019–2021 роки», Додаток 4, zakarpat-rada.gov.ua/category/proekty-rishennya)

У ході 13-ї сесії облради сьомого скликання обласні обранці затверджуватимуть Регіональну програму «Турбота» щодо посилення соціального захисту громадян на 2019 – 2021 роки».

Проект рішенні сесії Закарпатської обласної ради розміщено за посиланням

 

 
© 2019 Департамент соціального захисту населення Закарпатської облдержадміністрації. Всі права захищено. e-mail: guszn@zaksoc.gov.ua
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна. Всі права захищено!
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.
 

Ресурси

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер