Головна
Навчальний семінар ,,ВІЛ і СНІД та сфера праці: посилення ролі тристоронніх партнерів МОП”. PDF Друк e-mail

spid7 – 8 листопада в м. Івано-Франківськ, за сприяння Міжнародної організації праці та за участі представників секретаріату Національної тристоронньої соціально-економічної ради був проведений навчальний семінар ,,ВІЛ і СНІД та сфера праці: посилення ролі тристоронніх партнерів МОП”. У зазначеному заході взяли участь також представники Сторін Закарпатської територіальної тристоронньої соціально-економічної ради – Віктор Мацола, Василь Захарець та Валентина Непійпова.

          Основною темою семінару було питання пошуку механізмів з протидії поширення ВІЛ і СНІД серед молоді та осіб працездатного віку, ознайомлення з міжнародним досвідом та кращими практиками роботи у цьому напрямі. Підкреслено роль соціального діалогу, як ефективного інструменту у протидії ВІЛ/СНІДу у сфері праці. Постійний соціальний діалог та тісна співпраця роботодавців, профспілок та влади є важливою умовою для вироблення спільних рішень і цілеспрямованої політики та програм з профілактики ВІЛ-інфекції та СНІДу у сфері праці.

 
© 2019 Департамент соціального захисту населення Закарпатської облдержадміністрації. Всі права захищено. e-mail: guszn@zaksoc.gov.ua
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна. Всі права захищено!
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.
 

Ресурси

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер