Головна
Семінар щодо протидії домашньому насильству для спеціалістів області PDF Друк e-mail

articlesВ рамках виконання Закону України „Про запобігання та протидію домашньому насильству” департаментом соціального захисту населення організовано та проведено обласний семінар для підготовки спеціалістів структурних підрозділів райдержадміністрацій та міськвиконкомів на тему: „Тренінг як один із методів проведення корекційних програм”.

У семінарі взяли участь керівники та спеціалісти департаменту соціального захисту населення обласної державної адміністрації, структурних підрозділів з питань сім’ї райдержадміністрацій та міськвиконкомів, директор Ужгородського міського центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги  Давиденко Михайло, старший інспектор відділу дільничних офіцерів поліції управління превентивної діяльності Головного Управління Поліції  Шемет Діана, головний спеціаліст головного управління юстиції у Закарпатській області Товтин Владислав, завідувач центру практичної психології, соціальної роботи та корекційної освіти Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти  Шевчук Валентина.

На семінарі обговорено питання щодо змін та нововведень у законодавстві, що стосуються питань домашнього насильства, а також  напрацьовано проект регіонального плану заходів на 2018 – 2019 роки для реалізації норм Закону України „Про запобігання та протидію домашньому насильству”. 

 
© 2019 Департамент соціального захисту населення Закарпатської облдержадміністрації. Всі права захищено. e-mail: guszn@zaksoc.gov.ua
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна. Всі права захищено!
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.
 

Ресурси

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер