Головна
Вже втретє в області проводиться відбірковий тур Всеукраїнського фестивалю-конкурсу творчості осіб з інвалідністю „Барви життя” PDF Друк e-mail
barvy 2018

     25 жовтня 2018 року в м.Ужгород в приміщенні обласного академічного театру ляльок (пл.Театральна, 8) відбудеться відбірковий тур Всеукраїнського фестивалю-конкурсу творчості осіб з інвалідністю „Барви життя”.

    Метою конкурсу є залучення людей з інвалідністю, до занять з різних видів художньої творчості, літературного, музичного та театрального мистецтв; виявлення нових талантів, удосконалення професійної майстерності осіб з інвалідністю у різних видах мистецтва; всебічне вивчення їх проблем творчої діяльності; розширення творчих зв'язків людей з інвалідністю з різних регіонів; обмін досвідом їх реабілітації та адаптації у суспільстві.

      Фестиваль-конкурс проводиться за такими видами мистецтв:

- музичне та театральне мистецтво;

- художня творчість;

- літературне мистецтво.

Визначення переможців Фестивалю здійснюється за такими критеріями:

- виконавська майстерність;

- професіоналізм;

- оригінальність;

- образність рішення;

- художня цінність.

Даний захід проводиться департаментом культури та департаментом соціального захисту населення облдержадміністрації спільно із обласним центром народної творчості.

 
© 2019 Департамент соціального захисту населення Закарпатської облдержадміністрації. Всі права захищено. e-mail: guszn@zaksoc.gov.ua
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна. Всі права захищено!
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.
 

Ресурси

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер