Головна
Про забезпечення та реалізацію рівних прав, можливостей жінок і чоловіків говорили в Ужгороді PDF Друк e-mail
gender

Під головуванням директора департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Михайла Петрішки 14 серпня ц.р. відбулося розширене засідання координаційної ради з питань сім'ї, ґендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми та круглий стіл на тему: „Гендерне програмування, як інструмент до забезпечення рівності та захисту прав жінок в Україні” .

Захід проводили у рамках проекту, що реалізується громадською організацією «Центр «Жіночі перспективи», долучилися до участі представники органів місцевого самоврядування, держустанов, громадських організацій тощо.

Координатор проекту Марта Чумало розповіла присутнім про рекомендації CEDAW щодо виконання Україною Конвенції «Про ліквідацію всіх форм дискримінації щодо жінок», резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека», а також Державної соціальної програми забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків на період до 2021 року, прийнятої Кабінетом Міністрів України 11 квітня 2018 року.

Опісля відбулося обговорення, у тому числі перспектив забезпечення та реалізації рівних прав, можливостей жінок і чоловіків, врахування міжнародних зобов’язань у місцевих програмах та планах, впровадження європейських стандартів рівності.gender narada

 
© 2019 Департамент соціального захисту населення Закарпатської облдержадміністрації. Всі права захищено. e-mail: guszn@zaksoc.gov.ua
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна. Всі права захищено!
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.
 

Ресурси

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер