Головна
Забезпечення житлом пільгових категорій громадян триває PDF Друк e-mail

житло

Відповідно до передбаченої законодавством грошової компенсації на закупівлю житла для сімей загиблих осіб, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції та осіб з інвалідністю внаслідок війни І‒ІІ груп, які брали участь у зазначеній операції та потребують поліпшення житлових умов, в Закарпатській області у 2015 році закуплено 33 квартири для сімей вказаної пільгової категорії на суму 18,3 млн. грн., у 2016 році 20 сімей придбали собі житло за кошти державної субвенції, що була профінансована з частковим дофінансуванням місцевими бюджетами на загальну суму 11,6 млн.грн., у 2017 році 9 сімей придбали житло на суму 5,65 млн.грн., ще одна сім’я загиблого учасника АТО планує придбати житло найближчим часом за кошти державної субвенції 2017 року.

Потреба у вищезазначеній грошовій компенсації в 2018 році становить 2,3 млн. гривень для 2 сімей загиблих учасників АТО та 1 сім’ї особи з інвалідністю ІІ групи. Станом на 01.07.2018  року в область частково надійшли кошти в розмірі 1,8 млн. гривень, які розподілені для виплати вищевказаної компенсації в місто Мукачево та Тячівський район.

Відповідно до передбаченої законодавством грошової компенсації на закупівлю житла для внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України та потребують поліпшення житлових умов, станом на 01.07.2018 потреба в Закарпатській області у наданні зазначеної грошової компенсації складає 3,1 млн. гривень для 3 осіб. Перший транш фінансування планується надійти в область в серпні 2018 року.

            У зв’язку з прийнятими змінами у законодавстві щодо забезпечення житлом деяких категорій осіб, які брали участь у бойових діях на території інших держав, а також членів їх сімей (постанова КМУ від 28 березня 2018 року № 214), потреба у наданні грошової компенсації для сімей загиблих учасників бойових дій на території інших держав та осіб з інвалідністю І‒ІІ групи з числа учасників бойових дій на території інших держав, які потребують поліпшення житлових умов, складає 7,63 млн. гривень для 10 сімей осіб з інвалідністю ІІ групи. Станом на 01.08.2018 року для Закарпатської області з державного бюджету на 2018 рік виділено 4,8 млн. гривень, з них надійшло 3,15 млн. грн. які розподілені на придбання житла вищезазначеним категоріям громадян згідно черговості взяття їх на квартирний облік в міста  Мукачево, Ужгород, Мукачівський, Рахівський  райони.

 

 
© 2019 Департамент соціального захисту населення Закарпатської облдержадміністрації. Всі права захищено. e-mail: guszn@zaksoc.gov.ua
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна. Всі права захищено!
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.
 

Ресурси

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер