Головна
Сім’ї матимуть ще одну допомогу! PDF Друк e-mail

images родина       Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 20 червня 2018 року   № 512 “Деякі питання реалізації пілотного проекту із надання при народженні дитини одноразової натуральної допомоги “пакунок малюка” родини, починаючи з 1 вересня цього року, при народженні дитини отримуватимуть ще одну допомогу. Допомога “пакунок малюка” є одноразовою безповоротною адресною соціальною допомогою сім’ям, в яких народилася дитина, а в разі відсутності матері/батька — родичам, патронатним вихователям новонародженої дитини.

 Надання допомоги “пакунок малюка”, її доставка до пологових будинків здійснюватиметьться згідно з Меморандумом про взаєморозуміння між Урядом України та Управлінням Організації Об’єднаних Націй з обслуговування проектів і Дитячим фондом Організації Об’єднаних Націй у сфері соціального захисту сімей з дітьми та підтримки розвитку відповідального батьківства та проектних угод, укладених між обласними структурними підрозділами з питань соціального захисту населення та Управлінням Організації Об’єднаних Націй з обслуговування проектів.

Комплектуватися “пакунок малюка” буде відповідно до переліку дитячих товарів для комплектування одноразової натуральної допомоги “пакунок малюка”, затвердженим Мінсоцполітики.

Також постановою Уряду доручено обласним та Київській міській державним адміністраціям забезпечити надання “пакунків малюка” з 1 вересня 2018 року. Крім того,  затверджено порядок фінансування місцевих бюджетів для надання зазначеної допомоги за рахунок субвенції з державного бюджету, головним розпорядником цих коштів визначено департамент соціального захисту населення облдержадміністрації.

Наразі департаментом соціального захисту населення облдержадміністрації спільно з департаментом охорони здоров’я облдержадміністрації  вже зібрано інформацію щодо орієнтованої кількості жінок, які стоять на обліку у жіночих консультаціях та планують народити дитину у період вересень-грудень 2018 року. За оперативними даними станом на 10 липня ц.р. на обліку перебуває 4220 вагітних жінок. Слід зазначити, що у Закарпатській області протягом 2017 року близько 12% вагітностей були багатоплідними і закінчилися народженням кількох дітей (переважно це двійні). Таким чином, у зазначений період очікуємо появи на світ близько 4700 дітей, батьки яких при виписці із пологових будинків будуть отримувати “пакунок малюка”.

 
© 2019 Департамент соціального захисту населення Закарпатської облдержадміністрації. Всі права захищено. e-mail: guszn@zaksoc.gov.ua
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна. Всі права захищено!
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.
 

Ресурси

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер