Головна
Монетизація діє PDF Друк e-mail

inform         Структурними підрозділами соціального захисту населення райдержадміністрацій, міськвиконкомів отримано від організацій надавачів послуг акти розрахунків невикористаних сум субсидій за опалювальний сезон та забезпечено їх підписання. За станом на 1 липня поточного року загальна сума невикористаних субсидій,  що повертаються до бюджету, складає 86 мнл. грн., в тому числі за послуги:

- електропостачання  — 1,5 млн. грн.;

- газопостачання — 81,6 млн. грн.;

- водопостачання —  2,9 млн. грн..

          Наразі загальна чисельність громадян, у яких на рахунках залишилася частина невикористаних субсидій складає 35204 осіб (на 5 тис. менше, порівнюючи з попереднім роком). Загальна сума частини невикористаних субсидій, що підлягають монетизації складає 22,8 млн. грн. Середній розмір монетизованої суми до виплати одержувачу субсидії за електропостачання становить 133,00 грн. та газопостачання – 648,00 грн.. До початку опалювального періоду списки отримувачів зекономленої частини субсидій можуть коригуватися організаціями надавачів послуг.

Продовжується інформаційно-роз’яснювальна робота серед населення щодо необхідності подання особистої заяви на отримання  монетизованої суми зекономленої житлової субсидії до 1 вересня 2018 року. Всім громадянам, які мають право на отримання зекомлених коштів, необхідно написати у структурних підрозділах соціального захисту населення райдержадміністрацій, міськвиконкомів заяву на повернення коштів та подати довідку про банківські реквізити.

         За оперативними даними станом на 06.07.2018 року на отримання монетизованої суми невикористаної субсидії подано 2976  заяв.  З них 41 - на послугу з електропостачання         та 2935 -  на послугу газопостачання .

 
© 2019 Департамент соціального захисту населення Закарпатської облдержадміністрації. Всі права захищено. e-mail: guszn@zaksoc.gov.ua
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна. Всі права захищено!
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.
 

Ресурси

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер