Головна
Субсидії по-новому PDF Друк e-mail

kalculatorЗа станом на 06.07.2018 року на обліку, як одержувачі субсидії (на житлово-комунальні послуги та на скраплений газ і тверде паливо) перебуває 24517 сімей одержувачів. Загальна сума нарахувань з початку року становить 743,7  (692,9 млн. грн. –  на житлово-комунальні послуги, 51, 8 –  на скраплений газ і тверде паливо). Заборгованість – 168,5 млн.грн. (168,5 млн. грн. –  на житлово-комунальні послуги, ,8 –  на скраплений газ і тверде паливо). Органами соціального захисту населення по області забезпечено призначення субсидій на наступний термін за новими порядком без звернення заявників 30 відс. або 8303 сім’ям, у яких завершився термін призначення у травні 2018 року, із 27693.

Відповідно до положень постанови Кабінету Міністрів від 27 квітня 2018 року       № 329 структурними підрозділами з питань соціального захисту населення райдержадміністрацій, міськвиконкомів проведено широку інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення щодо необхідності подання отримувачами  субсидій у встановлених випадках нових заяви та декларації для розгляду питання призначення субсидій на наступний період. Розпочато опрацювання заяв, що вже поступили. Також повідомлено про втрату права на субсидії   громадян, у яких загальна площа житлового приміщення перевищує 120 кв. метрів для квартир і 200 кв. метрів для індивідуальних будинків (крім дитячих будинків сімейного типу та прийомних сімей, а також сімей, в яких не менше року проживають троє і більше дітей, з урахуванням тих, над якими встановлено опіку чи піклування).

 
© 2019 Департамент соціального захисту населення Закарпатської облдержадміністрації. Всі права захищено. e-mail: guszn@zaksoc.gov.ua
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна. Всі права захищено!
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.
 

Ресурси

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер