Головна
В області проведено ряд заходів на тему протидії торгівлі людьми PDF Друк e-mail
семінар 

           З 10 по 13 травня ц.р на запрошення УМГО «Єдине студентство» в с. Анталовці Закарпатської області проведено семінар для учасників освітньо-наметового табору «Молодь змінить Україну», де були розкриті питання гендерної рівності та протидії торгівлі людьми в області. http://mediacenter.uzhnu.edu.ua/news/molod-zminyt-ukrayinu-chym-zapam-yatavsya-osvitno-nametovyj-tabir-uchasnykam/2018-05-23-22141

З метою активізації діяльності органів виконавчої влади щодо положень Державної соціальної програми протидії торгівлі людьми на період до 2020 року, у рамках реалізації проекту „Здійснення громадського контролю за виконанням політики протидії торгівлі людьми”   за підтримки Міжнародної організації з міграції (МОМ) Агенства ООН з питань міграції та за ініціативи ЗЖГО „Веста” з 11 по 13 червня 2018 року проведено „круглі столи” в районах області за участі суб’єктів взаємодії (УСЗН, управлінь охорони здоров’я, освіти, юстиції, ССД, ЦСССДМ, центру зайнятості, громадських організацій, міграційної служби, національної поліції, прикордонної служби) у Мукачівському, Берегівському, Іршавському, Виноградівському, В.Березнянському, Перечинському районах.

Метою круглих столів стало обговорення проблеми торгівлі людьми, питання виявлення та ідентифікації ПТЛ, фінансування заходів з протидії торгівлі людьми в районах, проведення інформаційних кампаній. До заходів та залучений депутат Закарпатської ради, секретар профільної депутатської комісії Вишняк Андрій Миколайович.

Результатом робочих зустрічей стала підготовлена ЗЖГО «Веста» аналітична довідка та рекомендації щодо покращення роботи у напрямку протидії торгівлі людьми в Закарпатській області .

Семінар1Семінар2Семінар3

 
© 2019 Департамент соціального захисту населення Закарпатської облдержадміністрації. Всі права захищено. e-mail: guszn@zaksoc.gov.ua
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна. Всі права захищено!
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.
 

Ресурси

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер