Головна
Актори в гостях у дітей PDF Друк e-mail
IMG-8f23dd2cf15816a26df032ea99761eb5-V 

         З метою забезпечення змістовного дозвілля вперше “Регіональною програмою оздоровлення та відпочинку дітей і розвитку мережі дитячих закладів оздоровлення та відпочинку на 2018-2021 роки” передбачено покази Закарпатським академічним обласним театром ляльок “БАВКА” та Закарпатським академічним обласним українським музично-драматичним театром імені братів Юрія-Августина та Євгена Шерегіїв вистав для дітей пільгових категорій, які оздоровлюються у дитячих закладах оздоровлення та відпочинку області.

                Департаментом соціального захисту населення облдержадміністрації спільно із Закарпатським академічним обласним українським музично-драматичним театром імені братів Юрія-Августина та Євгена Шерегіїв вже організовано перші покази вистави “Велике жабеня”. 08 червня їх проведено у позаміському дитячому таборі оздоровлення та відпочинку “Горбок”, де наразі відпочиває 97 дітей та у дитячому оздоровчому таборі „Зачарована долина”, де оздоровлюється 20 дітей області.  
            Наступні покази вистави відбуватимуться 19 червня ц.р. для дітей, які оздоровлюватимуться та відпочиватимуть у другу зміну.

 
© 2019 Департамент соціального захисту населення Закарпатської облдержадміністрації. Всі права захищено. e-mail: guszn@zaksoc.gov.ua
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна. Всі права захищено!
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.
 

Ресурси

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер