Головна
Щодо надання соціальних гарантій PDF Друк e-mail

 

IMG-2411c2d95f1f22520979b690797569c6-V

Представники Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ Лешек Кочік (Leszek Kocik) та Джейкоб Дінен (Jacob Dinneen) поспілкувалися з представниками департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації щодо надання соціальних гарантій .

 Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації, інформує, що 07.06.2018 року в приміщенні облдержадміністрації відбулася зустріч директора департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Михайла Петрішки, заступника начальника управління –начальника відділу державних гарантій ветеранам війни, учасникам АТО та громадянам постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи Ольги Головацької, начальника відділу соціального захисту осіб з інвалідністю та надання соціальних послуг Ольги Микити та представників Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні (з мандатом роботи на території Івано-Франківської, Тернопільської та Закарпатської областей) спостерігачів Лешека Кочіка (Leszek Kocik), Джейкоба Дінена (Jacob Dinneen) і перекладача СММ ОБСЄ Тетяна Білоус (Tetiana Bilous).

В ході зустрічі було порушено ряд питань щодо соціального захисту учасників АТО, членів сімей загиблих (померлих) внаслідок участі в АТО, учасників антитерористичної операції з числа внутрішньо переміщених осіб, громадян , які стали інвалідами внаслідок бойових дій на сході України та осіб, які постраждали під час участі у масових акціях громадського протесту, що відбулися у період з 21 листопада 2013 року по 21 лютого 2014 року.

Працівниками департаменту соціального захисту населення в межах повноважень було озвучено статистичні дані із зазначенням офіційних показників, зокрема, щодо кількості осіб які мають вищевказані статуси, проживають на території Закарпатської області та надання їм всіх видів пільг і компенсацій, передбачених чинним законодавством, в тому числі за рахунок коштів як обласного бюджету, так і місцевих бюджетів.

Крім того, експертів було проінформовано про стан виконання постанови Кабінету Міністрів України від 14.03.2018р.№ 197 «Деякі питання надання пільг у готівковій формі з оплати проїзду усіма видами транспорту загального користування на міських, приміських та міжміських маршрутах» а саме в частині підписання головою облдержадміністрації розпорядження від 27.04.2018 №258 «Про затвердження розміру щомісячної готівкової виплати з оплати проїзду усіма видами транспорту загального користування на міських, приміських та міжміських маршрутах у 2018 році».

Також до експертів було доведено інформацію про виділені з державного бюджету кошти (з частковим співфінансуванням з місцевих бюджетів) для забезпечення житлом учасників АТО (І-ІІ групи інвалідності), членів сімей загиблих учасників АТО та учасників АТО з числа внутрішньо переміщених осіб та кількість таких громадян пільгових категорій, яких станом на звітну дату вже забезпечено житлом.

Було обговорено обласні програми та проведення в області додаткових заходів, щодо соціальної підтримки, адаптації військовослужбовців учасників антитерористичної операції та членів їх сімей, вшанування пам’яті загиблих.

Вичерпні відповіді було надано працівниками департаменту соцзахисту населення ОДА про виділення земельних ділянок на території Закарпатської області громадянам зазначених пільгових категорій а також медичного забезпечення, та реабілітації на базі Комунального Закладу «Обласного госпіталю ветеранів війни».

Відповідно до озвученої інформації, представники Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ висловили задоволення станом соціального захисту учасників АТО, які проживають на території області.

 

 
© 2019 Департамент соціального захисту населення Закарпатської облдержадміністрації. Всі права захищено. e-mail: guszn@zaksoc.gov.ua
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна. Всі права захищено!
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.
 

Ресурси

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер