Головна
Благодійний бал на підтримку дітей і молоді з особливими потребами відбудеться в Ужгороді PDF Друк e-mail
06.2018

1 червня, у Міжнародний день захисту дітей, в атріумі будівлі Закарпатської облдержадміністрації та облради проходитиме культурно-мистецька акція – благодійний бал. Цьогоріч захід організовують уже втретє – з незмінною метою: зібрати кошти на підтримку Вільшанського дитячого будинку-інтернату.

Заклад уже понад півстоліття діє у гірському селі Вільшани, що за 45 км від Хуста. Нині на повному державному утриманні тут перебуває 175 осіб із розумовими та фізичними вадами. З них 48 – віком від 4 до 18 років, інші – вихованці молодіжного відділення (18-35 років).

Діти та молодь охоплені належним доглядом та різноманітними розвивальними заняттями, зокрема й творчими. В дитячому будинку-інтернаті діє низка майстерень: ткацька, свічкова, майстерні з малярства і роботи з бісером тощо. Незабаром завдяки підтримці благодійників зі Швейцарії запрацюють також керамічна та деревообробна майстерні.

Саме художні витвори авторства вихованців закладу стануть лотами арт-аукціону, що традиційно проходитиме в рамках благодійного балу. Увазі доброчинців буде представлено більше 20 робіт у різних техніках: живопис на склі й акварель, композиції з бісеру та ниток, ткані вироби й ексклюзивні аксесуари з валяної вовни.

Зусиллями небайдужих у рамках двох попередніх акцій вдалося зібрати понад 200 000 грн. За ці кошти заклад поповнився реабілітаційним та спортивним обладнанням, іншими необхідними придбаннями. Тепер завдяки проведенню арт-аукціону, роботі тематичної фото-зони та просто добровільним пожертвам охочих керівництво дитячого будинку-інтернату сподівається примножити вище згаданий комплекс, а також оновити аудіо-оснащення закладу.

До слова, чимало вихованців талановиті не лише в рукоділлі, а й у танцювальному, музичному, вокальному мистецтвах. У цьому присутніх переконає молодий співак, активний учасник спеціалізованих конкурсів та фестивалів Золтан Поп.

Крім того, мистецьке наповнення вечора забезпечать провідні колективи культури краю. Серед них – симфонічний оркестр Закарпатської обласної філармонії та її соліст, заслужений артист України Олександр Садварій, біг-бенд "Ужгород" Ужгородського музичного коледжу ім.Д.Задора та студент закладу, лауреат міжнародних конкурсів Адріан Ерп, хореографічна група Заслуженого академічного Закарпатського народного хору, а також клуб спортивного танцю "Грація". Доповнить яскраве дійство показ дизайнерського вбрання від Оксани Василян за участі вихованців дитячої професійної школи моделей "А’star".

Початок о 18.45. Вхід за запрошеннями.

 

1.06.2018

 
© 2019 Департамент соціального захисту населення Закарпатської облдержадміністрації. Всі права захищено. e-mail: guszn@zaksoc.gov.ua
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна. Всі права захищено!
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.
 

Ресурси

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер