Головна
29 травня у приміщенні Закарпатської ОДА відбулося засідання Центру допомоги учасникам АТО. PDF Друк e-mail
ATOjpg

В ньому взяли участь директор департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Михайло Петрішка, голови громадських організацій учасників АТО, волонтери, начальники відповідних управлінь та служб.

На засіданні було підтримано клопотання Всеукраїнської Громадської Організації “Українська асоціація інвалідів АТО” та Закарпатської обласної ГС «Ліга ветеранів АТО та бойових дій «Карпатська Земля», ГО “Відродження України Закарпаття”, включити до складу як Керівника Центру допомоги учасникам антитерористичної операції на громадських засадах, Негрю Власту Степанівну.

Крім того, було розглянуто питання щодо здійснення функцій координаторами Центру керуючись положенням про Центр та в межах повноваженого кожного з них. 

Департаментом соціального захисту населення ОДА, за підсумками проведеного засідання Центру, буде підготовлено та подано до підпису голові Закарпатської ОДА проект розпорядження про внесення змін  до розпорядження голови ОДА від 08.10.2015№350, в частині складу Центру допомоги учасникам АТО.

Всі пропозиції, які надійшли від учасників засідання Центру надання допомоги учасникам АТО, будуть враховані в подальшій роботі органів виконавчої влади.

 

 
© 2019 Департамент соціального захисту населення Закарпатської облдержадміністрації. Всі права захищено. e-mail: guszn@zaksoc.gov.ua
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна. Всі права захищено!
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.
 

Ресурси

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер