Головна
Команда Закарпатської юстиції провела семінар для працівників департаменту соціального захисту населення Закарпатської обласної державної адміністрації з актуальних питань проекту «Я МАЮ ПРАВО!» PDF Друк e-mail
030420182        3 квітня 2018 року спільна команда Закарпатської юстиції та БПД провела семінар для працівників департаменту соціального захисту населення Закарпатської обласної державної адміністрації з актуальних питань загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!».
      Владислав Товтин, представник команда Закарпатської юстиції проінформував присутніх про План заходів на 2018 рік щодо реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!», затверджений розпорядженням Кабінету Міністрів України від 14 березня 2018 р. № 155-р та детально ознайомив учасників семінару з розробленими в рамках цього проекту буклетами щодо вирішення спорів, захисту майнових прав, призначення субсидій, оформлення договорів оренди землі, а також інформаційним друкованим виданням Міністерства юстиції України «Юстиція відкрита для людей».

Крім того, учасники семінару довідались про зміни до чинного законодавства стосовно порядку примусового стягнення заборгованості зі сплати аліментів #ЧужихДітейНеБуває», а також забезпечення правоохоронними органами прав та законних інтересів осіб, відповідно до закону #МаскиШоуСтоп.
Цікавою для працівників була інформація від представниці обласного відділу ДРАЦС Наталії Сьоміної про реєстрацію народження та про такі діючі пілотні проекти Мін'юсту, такі як видача свідоцтв про народження дитини безпосередньо у пологовому будинку, шлюб за добу, оформлення апостилю та інші.
Керівник сектору взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Любов Шарко ознайомила присутных з послугами, які можна отримати через «Онлайн-будинок юстиції».

Представники БПД ознайомили присутніх із системою безоплатної вторинної правової допомоги в області.

Насамкінець представники Закарпатської юстиції та департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації окреслили спільні шляхи співпраці, задля реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!».

 
© 2019 Департамент соціального захисту населення Закарпатської облдержадміністрації. Всі права захищено. e-mail: guszn@zaksoc.gov.ua
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна. Всі права захищено!
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.
 

Ресурси

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер