Головна
Семінар для фахівців з питань сімейної політики PDF Друк e-mail
IMG-58147571b8e9b715cce1926cd322e33b-V

 23 березня 2018 року в департаменті соціального захисту населення Закарпатської обласної державної адміністрації відбувся обласний семінар з питань оформлення нагородних матеріалів на присвоєння почесного звання України „Мати-героїня”, порядку видачі посвідчень для батьків та дітей з багатодітних сімей, інших актуальних питань.

Провідний консультант сектору нагород апарату облдержадміністрації – Яременко Ірина зазначила, що питання опрацювання документів для оформлення почесного звання є актуальним, оскільки створюються нові об’єднані територіальні громади, з якими необхідно співпрацювати. Також доповідачка наголосила на необхідності подання ряду документів у разі, якщо діти поданої кандидатури на присвоєння почесного звання „Мати-героїня”, перебувають за кордоном.

Керівник відділу Оксана Пагулич наголосила на необхідності дотримання вимог чинного законодавства щодо видачі посвідчень для батьків та дітей з багатодітних сімей.

Головний спеціаліст департаменту Савчин Василь доповідав про шляхи реалізації рівних прав та можливостей жінок і чоловіків.

Головний спеціаліст департаменту Бондарь Ігор зупинився на змінах та нововведеннях у законодавстві у зв’язку з прийнятим Законом України „Про запобігання та протидію домашньому насильству”, який запроваджує комплексну систему боротьби з домашнім насильством. Серед надзвичайно важливих нововведень законопроекту було виокремлено та обговорено такі : термінологічний апарат, акценти на пріоритетності захисту дитини, розширення кола осіб, насильство між якими вважається домашнім, широкий перелік суб’єктів, спеціалізовані служби підтримки, єдиний державний реєстр випадків домашнього насильства та насильства за ознакою статі, створення кол-центр з питань запобігання та протидії домашньому насильству, спеціальні заходи щодо протидії домашньому насильству та доступність правосуддя.

Фахівці відповідних підрозділів райдержадміністрацій, міськвиконкомів та територіальних громад обмінялися думками з приводу питань, що обговорювалось на семінарі.

 

 
© 2019 Департамент соціального захисту населення Закарпатської облдержадміністрації. Всі права захищено. e-mail: guszn@zaksoc.gov.ua
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна. Всі права захищено!
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.
 

Ресурси

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер