Головна
Підписано меморандум про співпрацю PDF Друк e-mail

memorandum2

З метою підвищення рівня соціальної та правової захищеності учасників антитерористичної операції та членів сімей загиблих учасників АТО, а також осіб, які переселилися з окупованих територій, усвідомлюючи необхідність спільних дій, спрямованих на їх соціальний захист, 23 березня 2018 року директор Департаменту соціального захисту населення Закарпатської обласної державної адміністрації Михайло Петрішка та керівник Громадської організації „Наше рідне Закарпаття”   Ольга Костянець, підписали меморандум про співпрацю.

Підписаний Меморандум передбачає консолідацію зусиль сторін, спрямованих на співпрацю в частині підвищення рівня соціального захисту пільгових категорій громадян, які проживають у Закарпатській області.

У рамках Меморандуму сторони домовились про проведення спільних заходів – конференцій, семінарів, круглих столів, що полегшить обмін інформацією та необхідними матеріалами, корисними для його учасників.

 

 
© 2019 Департамент соціального захисту населення Закарпатської облдержадміністрації. Всі права захищено. e-mail: guszn@zaksoc.gov.ua
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна. Всі права захищено!
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.
 

Ресурси

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер