Головна
Зустріч з представниками Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ PDF Друк e-mail
123 4 

Представники Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ Лешек Кочік (LeszekKocik) і Джорджіо Зельковіч (GiorgioZeljkovic), з мандатом роботи на території Івано-Франківської, Тернопільської та Закарпатської областей, поспілкувалися з представниками департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації щодо надання соціальних гарантій  учасникам АТО та членам сімей загиблих учасників АТО.

У зустрічі, яка відбулася 22 березня в Закарпатській ОДА, взяли учать заступник директора департаменту соціального захисту населення-начальник управління державних допомог та соціальної підтримки населення  Наталія Омелянюк та заступник начальника управління – начальника відділу державних гарантій ветеранам війни, учасникам АТО та громадянам постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи Ольга Головацька.

В ході зустрічі було порушено ряд питань щодо соціального захисту учасників АТО, членів сімей загиблих (померлих) внаслідок участі в АТО, а також громадян , які стали інвалідами внаслідок бойових дій на сході України.

         Працівники департаменту соціального захисту населення навели офіційні  дані зокрема щодо кількості таких пільгових категорій громадян які проживають на території Закарпатської області (в тому числі осіб з інвалідністю з їх числа), членів сімей загиблих учасників АТО  та надання їм всіх видів пільг і компенсацій передбачених чинним законодавством за рахунок коштів як обласного бюджету, так і місцевих бюджетів.

 

 
© 2019 Департамент соціального захисту населення Закарпатської облдержадміністрації. Всі права захищено. e-mail: guszn@zaksoc.gov.ua
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна. Всі права захищено!
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.
 

Ресурси

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер