Головна
Спеціальний конкурс грантів «Підтримка регіонального діалогу в пенсійній реформі» PDF Друк e-mail

0

Інститут економічних досліджень та політичних консультацій у співпраці з «Європейською правдою», в рамках проекту «Просування реформ в регіони», який фінансується Європейським Союзом та Міжнародним фондом «Відродження» оголошує спеціальний конкурс грантів «Підтримка регіонального діалогу в пенсійній реформі».

         Метою конкурсу є посилення залучення організацій громадського суспільства до процесів публічного діалогу з органами влади щодо питань реалізації пенсійної реформи.

            До участі у конкурсі запрошуються неприбуткові організації громадського суспільства, які мають:

-          статус неприбутковості та офіційно зареєстровані в Україні не менше 1 року;

-          спроможність впроваджувати грантові проекти та звітуватися за ними (включаючи фінансове звітування);

-     запланували у бюджетах своїх проектів участь одного (двох) представників своєї організації у кожній з 2-денних конференцій, які припадають на період виконання проекту (перелік і дати запланованих конференцій див. нижче).

Досвід практичної роботи у сфері запропонованого проекту буде конкурентною перевагою. Вітається здійснення проектної діяльності у співпраці з іншими регіональними громадськими організаціями, організаціями аналітичного, експертного спрямування, ЗМІ.

Програма не надає грантів політичним партіям, релігійним громадам та пов’язаним із ними ОГС.

Більш детальну інформацію можна отримати за посиланням: http://www.ier.com.ua/ua/announce?pid=5868. У разі виникнення додаткових запитань, листи можна надсилати на електронну адресу rfr@ier.kiev.ua.

 
© 2019 Департамент соціального захисту населення Закарпатської облдержадміністрації. Всі права захищено. e-mail: guszn@zaksoc.gov.ua
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна. Всі права захищено!
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.
 

Ресурси

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер