Головна
Тристоронній Меморандум про співпрацю підписано в Регіональному центрі PDF Друк e-mail
memo-2

      У середу, 31 січня, Василь Попадинець, директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Закарпатській області, Руслана Натуркач, начальник Головного територіального управління юстиції у Закарпатській області та Михайло Петрішка, директор Департаменту соціального захисту населення Закарпатської обласної державної адміністрації підписали договір про співпрацю між трьома структурами.

      Підписаний меморандум передбачає консолідацію зусиль сторін, спрямованих на співпрацю в частині формування сприятливого середовища та забезпечення реалізації ефективної державної політики у сфері розширення можливостей доступу до безоплатної правової допомоги для громадян, зокрема для осіб, які звертаються до відділів соцзахисту населення Закарпатської області. 

Як зазначив директор Регіонального центру Василь Попадинець, для реалізації цієї мети у приміщеннях підрозділів Департаменту соціального захисту доцільно організувати пункти доступу до безоплатної правової допомоги. Зокрема, як зазначив директор Департаменту соціального захисту Михайло Петрішка, важливим є створення дистанційних пунктів консультування в закладах соцзахисту інтернатного типу.     

      Начальник Головного територіального управління юстиції у Закарпатській області Руслана Натуркач наголосила на важливості співпраці у рамках реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!».

     У рамках Меморандуму про співпрацю сторони домовились про проведення спільних заходів – конференцій, семінарів, круглих столів, спрямованих на підвищення рівня правової поінформованості працівників Департаменту соцзахисту, системи надання безоплатної правової допомоги та ГТУЮ та громадян щодо захисту своїх прав, зокрема, на безоплатну правову допомогу, та спрямованих на реалізацію правопросвітницького проекту «Я маю право!».

 

Відеоролик про безоплатну правову допомогу

 
© 2019 Департамент соціального захисту населення Закарпатської облдержадміністрації. Всі права захищено. e-mail: guszn@zaksoc.gov.ua
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна. Всі права захищено!
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.
 

Ресурси

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер