Головна
14 грудня, з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, в облдержадміністрації відбулися урочисті збори. PDF Друк e-mail

dsc 2908

Із активом громадських організацій чорнобильців, закарпатськими ліквідаторами зустрілися керівники області, представники обласних відомств, департаментів обласної державної адміністрації.

Зібрання розпочали хвилиною мовчання за загиблими ліквідаторами аварії. До присутніх зі словами подяки за мужність та героїзм звернулися заступник голови облдержадміністрації Олександр Петік та заступник голови облради Петро Грицик. Відтак очільники області вручили ліквідаторам відзнаки. Почесну грамоту обласної державної адміністрації отримав учасник ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, пенсіонер  органів внутрішніх справ Петро Ярчич та Василь Тарасов, котрий також виконував службові обов’язки по ліквідації наслідків катастрофи.

Грамоту облради вручено Миколі Чурініну, який виконував обов’язки військової служби в населених пунктах зони відчуження та учасниці ліквідації Вікторії Германській. Крім того вдови учасників ліквідації Дарія Могилевець та Мигальчич Верона, а також учасник ліквідації Василь Мучичка отримали благодійні короткотермінові путівки в санаторні заклади області. Відтак від керівництва краю та громадськості до пам’ятника ліквідаторам аварії на ЧАЕС, що в обласному центрі, покладено корзину квітів.

Крім того, на всі запитання ліквідаторів, що стосувалися  їх соціального захисту, пенсійного та медичного забезпечення, надали компетентні відповіді керівники профільних департаментів, управління пенсійного Фонду України у Закарпатській області.

 

 
© 2019 Департамент соціального захисту населення Закарпатської облдержадміністрації. Всі права захищено. e-mail: guszn@zaksoc.gov.ua
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна. Всі права захищено!
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.
 

Ресурси

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер