Головна
„Вільні від страху вільні від насилля” PDF Друк e-mail
vilni

27 листопада 2017 року в м.Ужгород на площі Театральній проведено акцію „Бузкова стрічка” під гаслом „Вільні від страху вільні від насилля” в рамках міжнародної кампанії „16 днів активних дій проти насильства”. В акції взяли участь працівники департаменту соціального захисту населення Закарпатської ОДА, відділу сім’ї молоді та спорту Ужгородського міськвиконкому, Ужгородського міського центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді. 

Метою акції є інформування населення про установи та заклади, до яких необхідно звертатися у разі скоєння чи загрози насильства.

 

Протягом акції було роздано близько 1000 листівок з номерами телефонів національної "гарячої" лінії з попередження домашнього насильства та національної дитячої „гарячої” лінії, фіолетові браслети з написом „Вільні від страху вільні від насилля”. Всі бажаючі взяли участь у експрес-опитуванні та долучилися до флеш-мобу „Я проти насильства”, малюючи долоні як знак необхідності боротьби проти насильства та усвідомлення цієї проблеми. 

Наприкінці акції всі учасники написали на фіолетових кульках негативні емоції, які викликає насильство та випустили їх в небо, таким чином показуючи, що вони хочуть позбутися цих негативних емоцій та насильства в цілому.

 
© 2019 Департамент соціального захисту населення Закарпатської облдержадміністрації. Всі права захищено. e-mail: guszn@zaksoc.gov.ua
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна. Всі права захищено!
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.
 

Ресурси

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер