Головна
PDF Друк e-mail
kvartira

22 сімї  загиблих військовослужбовців - учасників АТО та інвалідів І-ІІ групи з числа військовослужбовців, які брали участь у зазначеній операції, вже придбали житло. Для ще 5 сімей зазначеної пільгової категорії, надійшла субвенція з державного бюджету

для придбання житла у 2017-2018 р.р.!


Станом на 23.10.2017 року всі сім’ї  загиблих військовослужбовців - учасників АТО та інвалідів І-ІІ групи з числа військовослужбовців, які брали участь у зазначеній операції (11 сімей загиблих, 9 інвалідів І-ІІ групи з числа військовослужбовців, які брали участь у зазначеній операції), що стали на облік в 2016 році, вже придбали собі житло за кошти державної субвенції, що була профінансована з частковим дофінансуванням місцевими бюджетами у 2016 році на загальну суму 12,4 млн.грн. (в тому числі 11,09 млн.грн. з державного бюджету, та 1,32 млн.грн. з місцевих бюджетів ).

Для надання грошової компенсації на закупівлю житла даній пільговій категорії громадян,  відповідно до постанови Кабінету Міністрів України  №119 від 21.02.2017 „Питання забезпечення житлом деяких категорій осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, а також членів їх сімей” та Розподілу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення  для сімей загиблих осіб, визначених абзацами п’ятим – восьмим пункту 1 статті 10, а також для осіб з інвалідністю І-ІІ групи, визначених пунктам 11-14 частини другої статті 7 Закону України  „Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”, та осіб, які втратили функціональні можливості нижніх кінцівок, інвалідність яких настала внаслідок поранення, контузії, каліцтва або захворювання, одержаних під час безпосередньої участі в антитерористичній операції, та потребують поліпшення житлових умов, на 2017 рік”, затвердженого  розпорядженням  Кабінету Міністрів України від 07.06.2017 № 375-р, у 2017 році  для 5  сімей вищезазначених категорій громадян, що проживають в області (4 сім’ї загиблих, 1 сім’я інваліда ІІ групи) для Закарпатської області з державного бюджету надійшло 2,4 млн. гривень, які у повному обсязі  відповідно до розпорядження Голови облдержадміністрації від 21.06.2017 №306 „Про внесення змін до обласного бюджету на 2017 рік” розподілено та перераховано на особові рахунки отримувачів.

Станом на 20.10.2017 року, 2 сім’ї вищевказаної пільгової категорії (м.Ужгород (сім’я загиблого), м.Хуст (інвалід ІІ групи)), вже придбали собі житло за кошти зазначеної державної субвенції на загальну суму 1,044 млн. гривень.

Крім того, для ще 5 сімей зазначеної пільгової категорії  (2 сімей загиблих, 3 сімей інвалідів І-ІІ групи) відповідно до додаткової потреби, яку облдержадміністрацією було подано  до Міністерства соціальної політики України у липні поточного року та згідно з Розподілом вищезазначеної субвенції, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 27.09.2017 № 673-р, для Закарпатської області виділено 3,56 млн. гривень.

Дана субвенція станом на 23.10.2017 року  надійшла в Закарпатську область та відповідно до розпорядження Голови облдержадміністрації від         13 жовтня 2017 року №528 ,,Про розподіл субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення для сімей загиблих осіб, визначених абзацами п’ятим – восьмим пункту 1 статті 10, а також для осіб з інвалідністю І – ІІ групи, визначених пунктами 11 – 14 частини другої статті 7 Закону України „Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”, та осіб, які втратили функціональні можливості нижніх кінцівок, інвалідність яких настала внаслідок поранення, контузії, каліцтва або захворювання, одержаних під час безпосередньої участі в антитерористичній операції, та потребують поліпшення житлових умов, на 2017 рік здійснено її розподіл для Виноградівської райдержадміністрації, Ужгородського та Мукачівського міськвиконкомів. http://www.carpathia.gov.ua/ua/catalog/item/7741.htm

Уже найближчим часом зазначені бюджетні асигнування в повному обсязі будуть перераховані на особові рахунки отримувачів, які матимуть право їх використати для придбання житла протягом 2017-2018 років.

 
© 2018 Департамент соціального захисту населення Закарпатської облдержадміністрації. Всі права захищено. e-mail: info@zaksoc.gov.ua
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна. Всі права захищено!
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.
 

Ресурси

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер