Головна
Засідання комісії PDF Друк e-mail

 

       28 вересня 2017 року відбулося засідання обласної комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати, пенсій, стипендій, інших соціальних виплат та податкового боргу, а також, обласної  робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм  законодавства в частині  мінімальної заробітної плати. Засідання були проведені за участю представників прокуратури, райдержадміністрацій та керівників підприємств-боржників. 

         У ході засідань обговорювалися шляхи вирішення проблемних питань щодо погашення заборгованості із виплати заробітної плати.

        Була проведена інформаційно-роз’яснювальна робота про стан поновлення повноважень щодо наглядової діяльності з питань трудового законодавства України. За підсумками засідань прийнято відповідні рішення.


 
© 2018 Департамент соціального захисту населення Закарпатської облдержадміністрації. Всі права захищено. e-mail: info@zaksoc.gov.ua
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна. Всі права захищено!
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.
 

Ресурси

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер