Головна
Захист прав людини у контексті попередження насильства в сім’ї PDF Друк e-mail

1ea73cd724c8d804Захист прав людини у контексті попередження насильства в сім’ї, забезпечення гендерної рівності та протидії торгівлі людьми”.

Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації проводить семінар на тему Захист прав людини у контексті попередження насильства в сім’ї, забезпечення гендерної рівності та протидії торгівлі людьми”.

 Захід розпочнеться з 13 вересня ц.р. в готель „Emigrand” (м. Ужгород, вул. Митна, 31). Мета заходу: ознайомитись з реальним станом забезпечення прав осіб, які постраждали або вважають себе такими, що могли постраждати від насильства в сім’ї, торгівлі людьми та стали об’єктом дискримінації за ознакою статті. Заплановано також розглянути результати Всеукраїнської наради-семінару щодо виконання Україною заключних зауважень комітету з ліквідації дискримінації за ознакою статті, зокрема щодо жінок з метою врахування гендерного компоненту у місцевих програмах соціального та економічного розвитку та напрацювати пропозиції щодо удосконалення та створення механізмів реалізації державної політики щодо питань попередження насильства в сім’ї, забезпечення гендерної рівності та протидії торгівлі людьми.

В роботі семінару візьмуть участь представники департаменту фінансів Закарпатської облдержадміністрації, структурних підрозділів райдержадміністрацій та міськвиконкомів області, представники Луганської військово-цивільної адміністрації,  управління забезпечення прав людини Національної Поліції України, центру практичної психології, соціальної роботи та корекційної освіти Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти, Організації з безпеки та співробітництва в Європі (ОБСЄ) в Україні,  Центру гендерної освіти при ДВНЗ „УжНУ”, Центру сталого розвитку при ДВНЗ „УжНУ”,  громадські організації, серед яких Закарпатська обласна громадська організація „Мегасоціум”, Ужгородська міська організація Спілки жінок України, Закарпатська громадська жіноча організація „ВЕСТА”,  ГО „Закарпатська громада” та інші.

 

 
© 2018 Департамент соціального захисту населення Закарпатської облдержадміністрації. Всі права захищено. e-mail: info@zaksoc.gov.ua
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна. Всі права захищено!
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.
 

Ресурси

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер