Головна
Акція до Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми 31 липня 2017 року PDF Друк e-mail

Важливо привертати увагу до проблеми торгівлі людьми, до прав постраждалих осіб та обов’язків держави попереджати цей тяжкий злочин та надавати гідну допомогу особам, які опинились у ситуації торгівлі людьми.

У 2013 році Генеральна Асамблея ООН прийняла резолюцію A / RES / 68/192, проголосивши 30 липня Всесвітнім днем боротьби з торгівлею людьми і заявивши, що в такий день необхідно «підвищувати обізнаність про стан жертв торгівлі людьми і заохочувати і захищати їх права».

В цей день в області консолідувалися фахівці, які беруть участь у реалізації державної політики з протидії торгівлі людьми, а саме: Департамент соціального захисту населення ОДА (заступник директора Н.Омелянюк, начальник відділу з питань сім`ї, оздоровлення дітей та запобігання сімейного неблагополуччя управління державних допомог та соціальної підтримки населення О.Пагулич, юрисконсульт В.Чижмар, головний спеціаліст І.Бондар та відповідальний за встановлення статусу постраждалих від торгівлі людьми В.Савчин), Служба у справах дітей ОДА М.Дорожко міський та обласний центр зайнятості (начальник управління обласного центру занятості І.Панкулич, заступник директора міського центру зайнятості І.Мельников, начальник відділу активної підтримки безробітних К.Фізер, фахівець О.Микаць), Ужгородський місцевий центр з надання БВПД – начальник відділу правопросвітництва М. Рішко, Закарпатський центр соціально-психологічної реабілітації Г.Улінець, Обласний центр здоров’я Л.Ганчин, Я.Сокач – начальник відділу методичного забезпечення, соціальної роботи Закарпатського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, ЗЖГО «ВЕСТА» голова І.Сабадош, заступник голови В.Попович, відділ боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми ГУНП в Закарпатській області М.Густей.

З нагоди відзначення Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми суб’єкти взаємодії провели інформаційну акцію „Подорожуй безпечно!”  з метою підвищення обізнаності громадян щодо проблеми торгівлі людьми в області.

Під час проведення акції учасники акцентували увагу на підвищенні актуальності проблеми торгівлі людьми в сучасних умовах, шляхом роз’яснювальної роботи з використанням роздаткових матеріалів та відеороликів проінформували пересічних громадян щодо питань торгівлі людьми та безпечної міграції. З випадковими перехожими говорили про свідоме ставлення до міграційних намірів, мінімізацію вірогідності потрапляння в ситуацію торгівлі людьми та власної безпеки. Популяризували доступ до послуг Національної безкоштовної лінії з протидії торгівлі людьми та консультування мігрантів

Департамент сподівається, що поширення інформації серед населення сприятиме виявленню осіб, які вважають себе постраждалими від торгівлі людьми та дасть можливість усунути негативні стереотипи щодо отримання допомоги від організацій громадянського суспільства та держави у рамках Національного механізму взаємодії. Також учасники акції наголошували на тому, що вся особиста інформація, необхідна для встановлення статусу постраждалих від торгівлі людьми, є повністю конфіденційно та захищена від третіх осіб.

 
© 2018 Департамент соціального захисту населення Закарпатської облдержадміністрації. Всі права захищено. e-mail: info@zaksoc.gov.ua
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна. Всі права захищено!
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.
 

Ресурси

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер