Головна
ГО «Моє Закарпаття» PDF Друк e-mail

 p 216-17 та 19 червня 2017 року за сприяння ГО «Моє Закарпаття» та ГО «НЕЄМІЯ» проведено тренінг «Етапи планування та фінансування соціального підприємництва. Написання та аналіз проектів».

Тренінг проведено в рамках проекту «Українська регіональна платформа громадських ініціатив» по проекту «Центр підтримки соціального підприємництва»

.

 В даному заході взяли участь Лішка Оксана Михайлівна – провідний спеціаліст відділу державних гарантій ветеранам війни, учасникам АТО та громадянам, постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи департаменту соціального захисту населення Закарпатської ОДА та Федор Сільвія Юліївна координатор Центру допомоги учасникам антитерористичної операції Закарпатської ОДА.

В ході тренінгу було обговорено особливості розвитку соціального підприємництва в Україні та світі, організаційно-правові форми для реалізації соціального підприємництва в Україні та стратегічне планування соціального підприємства.


 
 

 

 

 

 

 
© 2018 Департамент соціального захисту населення Закарпатської облдержадміністрації. Всі права захищено. e-mail: info@zaksoc.gov.ua
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна. Всі права захищено!
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.
 

Ресурси

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер