Головна
Названо переможців обласного фестивалю-конкурсу «Таланти багатодітної родини» PDF Друк e-mail

 

325 травня у Закарпатському академічному обласному театрі ляльок відбувся обласний фестиваль-конкурс «Таланти багатодітної родини», який проводиться щорічно вже кілька років поспіль із метою популяризації культурних і моральних цінностей сім’ї, відродження та збереження народних родинних традицій та історичної спадщини.

Цьогоріч він проходив у таких номінаціях: «музичне виконання», «вокальне мистецтво», «художнє слово», «хореографічне мистецтво», «оригінальний жанр», «образотворче та декоративно-прикладне мистецтво».

У фестивалі-конкурсі взяли участь понад 100 учасників  віком від шести до 18 років із багатодітних і малозабезпечених сімей з усіх районів Закарпаття.

За результатами визначено переможців.

У номінації «музичне виконання»

Лауреати І премії –  Орос Володимир (Мукачівська дитяча школа мистецтв №1 ім. С. Мартона); Мандзюк Юлія (м. Свалява).

Лауреати ІІ премії  – Паладі Матей (с.Петрово Виноградівського району); Волошин Вікторія (с. Порошково Перечинського району).

Лауреати ІІІ премії  – Крицкій Олександра (смт Середнє Ужгородського району); Граділь Євген (смт Середнє Ужгородського району).

У номінації «вокальне мистецтво»

Лауреат І премії – вокальний квартет у складі Серафима, Кирила, Іоанна, Тихона Шахових (Мукачівська дитяча школа мистецтв № 1 ім. С. Мартона, викладач Інна Небесна);

Лауреати ІІ премії   Шпеник Катерина (Мукачівська дитяча школа мистецтв № 1 ім. С. Мартона, викладач  Інна Небесна, концертмейстер Ірина Кудімова); Петрінко Іванна (с. Драгово Хустського району).

Лауреати ІІІ премії  – Желізняк Вікторія (м. Ужгород); Костюк Роман (смт Міжгір’я); Стець Анастасія (Тересвянська дитяча школа мистецтв Тячівського району).

У номінації «художнє слово»

Лауреат І премії – Дужар Оксана (смт Воловець).

Лауреат ІІ премії – Носок Олександра (с. Сасово Виноградівського району)

Третю премію не присуджували.

У номінації «хореографічне мистецтво»

Лауреат І премії –  студія сучасного танцю «Бі-Фрі» Іршавського районного будинку культури у складі Скоблей Вероніки, Скоблей Сергія, Гуляни Світлани, Гусєвої Поліни.

Лауреат ІІ премії –  колектив «Імпульс» у складі Буркало Вікторії  та Мишанич Андріани (с. Колочава Міжгірського району).

Третю премію не присуджували.

У номінації «оригінальний жанр»

Лауреат ІІ премії –  Повх Інна (зразкова циркова студія «Весела Арена» Іршавського районного будинку культури).

Лауреат ІІІ премії –  тріо «Авангард», солістка Струтин Уляна (м. Рахів).

Першу премію не присуджували.

У номінації «образотворче та декоративно-прикладне мистецтво»

Лауреат І премії – Блинда Яна (с. Верхнній Бистрий Міжгірського району).

Лауреат ІІ премії –  Ретізник Андрій (м. Рахів), Сарканич Вероніка (с. Кольчино Мукачівського району).

Лауреат ІІІ премії Вензел Валентина (с. Ільниця Іршавського району), Григулька Мирослава (с. Драгово Хустського району), Скрипинець Анастасія (м. Мукачево), Зейкан Дмитро (м. Іршава).

Засновники та організатори фестивалю – департамент соціального захисту населення, управління культури Закарпатської облдержадміністрації та Обласний організаційно-методичний центр культури.


 
 
 
 
 
 

 

 
© 2017 Департамент соціального захисту населення Закарпатської облдержадміністрації. Всі права захищено. e-mail: info@zaksoc.gov.ua
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна. Всі права захищено!
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.
 

Ресурси

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер