Головна
Анонс! PDF Друк e-mail

AnonsУвага! Анонс!

 

Завтра, 25 квітня 2017 року, о 10.00 год. в прес-центрі облдержадміністрації відбудеться брифінг директора департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Морозюк Ганни Степанівни. Йтиметься про соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Крім того, інформуємо, що відповідно до розпорядження голови обласної державної адміністрації ,,Про план заходів  щодо відзначення 31-ї річниці з дня Чорнобильської катастрофи”  від 29.03.2017 р. №137, 26 квітня 2017 року в м.Ужгород за участі керівництва облдержадміністрації та обласної ради проводитимуться заходи, приурочені 31-м роковинам Чорнобильської катастрофи, а саме: зустріч з активом  громадських чорнобильських організацій (о 10.30 год. малий зал засідань), та Церемонія покладання квітів до пам’ятника Закарпатським ліквідаторам аварії на Чорнобильській АЕС (площа „Дружби народів”).

Запрошуємо взяти участь у зазначених заходах та забезпечити явку делегації  від району (міста) у складі:

голови районної (міської) організації „Союз Чорнобиль України”;

представника райдержадміністрації, міськвиконкому.

Разом з тим інформуємо, що збір делегацій на площі „Дружби народів” о 11.20 год., початок Церемонії покладання квітів до пам’ятника закарпатським ліквідаторам приуроченій до  31-ї  річниці з дня Чорнобильської катастрофи о 11.30 годині.


додаток 1

додаток 2


 
© 2018 Департамент соціального захисту населення Закарпатської облдержадміністрації. Всі права захищено. e-mail: info@zaksoc.gov.ua
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна. Всі права захищено!
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.
 

Ресурси

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер