Головна
Погашення заборгованості із виплати заробітної плати PDF Друк e-mail

image-0-V            30 березня 2017 року відбулося засідання обласної комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати, пенсій, стипендій, інших соціальних виплат та податкового боргу та обласної  робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм  законодавства в частині  мінімальної заробітної плати. Засідання проводив заступник голови  - керівник апарату державної адміністрації О.Петік за участю представників райдержадміністрацій та керівників підприємств-боржників.

У ході засідань розглядалися шляхи вирішення проблемних питань щодо погашення заборгованості. Проводилася інформаційно-роз’яснювальна робота з керівниками підприємств та представниками райдержадміністрацій з питань легалізації виплати заробітної плати та дотримання норм законодавства в частині  мінімальної заробітної плати. За підсумками засідань прийнято відповідні рішення.

 

 

 

 
© 2018 Департамент соціального захисту населення Закарпатської облдержадміністрації. Всі права захищено. e-mail: info@zaksoc.gov.ua
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна. Всі права захищено!
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.
 

Ресурси

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер