Головна
Соціальне підприємництво PDF Друк e-mail
Вівторок, 21 березня 2017, 14:36

Соціальне  підприємництво на Закарпатті можливе

і дуже важливе для регіону

Biznes22 березня 2017 року (14.00 до 16.00) у приміщенні малої сесійної зали Закарпатської ОДА Громадська організація «МОЄ ЗАКАРПАТТЯ» спільно з Центром надання допомоги учасникам АТО облдержадміністрації, запрошує на зустріч за круглим столом для обговорення теми «Соціальне підприємництво – нова філософія бізнесу». На засіданні за «круглим столом» представники влади, бізнесу, громадських організацій будуть обговорювати питання з надання допомоги по створенню соціального бізнесу учасниками АТО та їх сім’ями, безробітними, ВПО, громадськими та неурядовими організаціями та іншими категоріями громадян.

В рамках проекту «Українська регіональна платформа громадських ініціатив» за фінансової підтримки Європейського Союзу в Україні, ГО «Моє Закарпаття» реалізує проект «Центр підтримки соціального підприємництва». Завдання Центру – допомагати тим, хто вирішив не чекати допомоги від держави, а реалізувати власну ініціативу, спрямовану на вирішення певної проблеми. Йдеться про соціальні підприємства – бізнес, який створений, щоб заробляти й бути стабільним фінансово, а за допомогою прибутку чи своєї діяльності вирішувати проблеми громади.

У Центрі будуть надавати допомогу у розробці та супроводу перспективних соціальних проектів, сприяти пошуку джерел фінансування, навчати майбутніх підприємців фінансової грамотності та консультувати щодо можливостей відкриття власної справи для найбільш вразливої категорії людей.

Соціальне підприємництво у сучасних реаліях спрямоване на прискорення позитивних соціальних змін, забезпечуючи задоволення базових людських потреб у оптимальний спосіб. Воно може і має бути ключовим фактором сталого розвитку не лише окремої місцевості, а й країни в цілому. Соціальне підприємництво характеризується такими головними рисами, як здатність підприємця отримувати прибуток, вирішуючи гострі соціальні проблеми у суспільстві, сприяючи не лише їх усуненню, але й якісно новому розвитку потенціалу населення.

 

Захід відбудеться 22 березня 2017р. в Малій сесійній залі ОДА (пл. Народна, 4) о 14.00 год.

Контакти Центру соціального підприємництва: 0950416817,

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

88005, м. Ужгород, пр. Свободи б.52, офіс 22 ,

ГО «Моє Закарпаття», Степанова Наталя – керівник проекту

 
© 2018 Департамент соціального захисту населення Закарпатської облдержадміністрації. Всі права захищено. e-mail: info@zaksoc.gov.ua
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна. Всі права захищено!
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.
 

Ресурси

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер