Головна
PDF Друк e-mail

 


Соціальна підтримка учасників АТО

та членів їх сімей в Закарпатській області.

 

З часу початку антитерористичної операції на Сході України в Закарпатській області прийнято низку розпорядчих документів , якими передбачено ряд конкретних заходів щодо соціального захисту учасників АТО та членів їх родин. Зокрема, рішенням вісімнадцятой сесії VI скликання обласної ради №1019 від 26 червня 2014 року було внесено зміни та доповнення, що передбачають матеріальну допомогу сім’ям загиблих мешканців області – учасників АТО.

Крім того, рішенням сесії обласної ради від 10.07.2014р. №1037 та протоколу №30 від 16.07.2014 року засідання постійної комісії обласної ради з питань праці, зайнятості та соціального захисту населення на програму «Турбота» додатково виділено кошти в сумі 3500,0 тис.грн. для надання матеріальної допомоги військовослужбовцям.

22.07.2014 року проведено виплату матеріальної допомоги 98 військовослужбовцям по 35710 грн. кожному на їх карткові рахунки, згідно затвердженого Закарпатським обласним військовим комісаріатом списку.

Відповідно до рішення обласної ради за рахунок додатково виділених коштів по обласній програмі «Турбота» щодо посилення соціального захисту громадян на 2014 рік виплачено матеріальну допомогу по 100,00 тис. грн. 14 сім’ям загиблих військовослужбовців із Закарпаття, які брали участь в АТО на сході України.

Також на виконання пункту 3 доручення голови ОДА від 15.08.2014 р. №02-05/25 для забезпечення збору та аналізу інформації про членів сімей загиблих та поранених військовослужбовців, що перебували в зоні проведення АТО, які проживають на території області, виявленню багатодітних, малозабезпечених сімей мобілізованих військовослужбовців департаментом соціального захисту населення та його райміськуправліннями налагоджено співпрацю з військовими комісаріатами області  ( в межах компетенції органів соц. захисту), а також проведено ряд заходів, спрямованих на обстеження житлових умов та виділенню матеріальної допомоги вищезазначеним сім’ям, які незабаром будуть нараховані.

 
© 2019 Департамент соціального захисту населення Закарпатської облдержадміністрації. Всі права захищено. e-mail: guszn@zaksoc.gov.ua
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна. Всі права захищено!
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.
 

Ресурси

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер