Головна
Про підсумки роботи за І півріччя 2014 року PDF Друк e-mail

Протягом І півріччя 2014 року в повному обсязі забезпечено виплату щомісячних пільг та компенсацій громадянам, постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи, яких в області проживає 5 тисяч, у сумі 2,5 млн. грн.. Відшкодовано аптечним закладам вартість безкоштовно наданих чорнобильцям медикаментів в розмірі 203 тис. грн.. За ініціативою департаменту  сесією обласної ради збільшено на 300 тис. грн. кошторисні призначення на забезпечення чорнобильців медикаментами при амбулаторному лікуванні.

До повноважень департаменту додано функції щодо забезпечення чорнобильців додатковими високовартісними медикаментами при лікуванні в стаціонарних медичних установах, спільно з  якими сформовано та направлено в Міністерство потребу в таких медикаментах.

Від Мінсоцполітики України отримано попередній розподіл санаторно-курортних путівок в обсязі 60 відсотків від потреби, терміни заїздів по яких буде надано департаменту до кінця поточного місяця, після чого детальну інформацію по путівках буде доведено до управлінь соцзахисту райдержадміністрацій, міськвиконкомів, а також оприлюднено на сайті. Укладено угоду з Львівською залізницею про перевезення організованих груп дітей на поточний рік.

Повторно направлено листи за підписом голови облдержадміністрації керівникам санаторно-курортних закладів області про виділення путівок для пільгових категорій громадян за рахунок власних резервів. За станом на 1 липня 2014 року таких путівок виділено 40, за якими оздоровлено 10 громадян (ще 30 оздоровлюватимуться восени).

 

Підготовлено 6 проектів розпоряджень, якими внесено відповідні зміни   до рішень сесії обласної ради щодо програми «Турбота», надано пільги в оподаткуванні Ужгородському виробничому підприємству «Синевір» УТОГ , а також  внесено зміни  до персонального складу комісій,  робота яких організовується департаментом.

 

Департаментом соціального захисту населення облдержадміністрації проведено відповідну підготовчу роботу щодо посилення соціального захисту бездомних осіб та громадян, звільнених з місць позбавлення волі, за підсумками якої виявлено ряд громадських організацій та релігійних громад, готових сприяти створенню закладів для громадян зазначених категорій. Обласною державною адміністрацією 03.07.2014 року направлено листи головам райдержадміністрацій, міськвиконкомів з проханням вишукати можливість для відкриття таких закладів. Як один з варіантів запропоновано розглянути можливість створення сектору обліку бездомних осіб при територіальних центрах соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

 
© 2019 Департамент соціального захисту населення Закарпатської облдержадміністрації. Всі права захищено. e-mail: guszn@zaksoc.gov.ua
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна. Всі права захищено!
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.
 

Ресурси

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер