Головна
Міжнародна конференція з питань соціального захисту населення PDF Друк e-mail

 


          З 19 по 23 червня 2014 року у Краю Вісочина Чеської республіки відбулася міжнародна конференція з питань соціального захисту населення. Участь у складі закарпатської делегації у зазначеній конференції приймали директор департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації В. Мацола, його заступник, начальник управління у справах інвалідів, ветеранів війни, праці та стаціонарних установ Микулець В., директор обласного центру комплексної реабілітації інвалідів та дітей-інвалідів Кириленко О., директор Дубівського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Канюка І. та в. о. директора Тур’я-Реметівського психоневрологічного інтернату Іполітов Т.

В ході візиту відбулася зустріч з гетьманом Краю Зденеком Кадлецом, керівництвом та членами ради Краю Вісочина, в результаті якої обговорено ряд питань щодо співпраці наших регіонів та створення подальших спільних проектів стосовно покращення соціальної роботи у нашій області.

 
© 2019 Департамент соціального захисту населення Закарпатської облдержадміністрації. Всі права захищено. e-mail: guszn@zaksoc.gov.ua
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна. Всі права захищено!
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.
 

Ресурси

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер