Головна
PDF Друк e-mail

 


Інформація про співпрацю ОДА,

департамента соціального захисту населення 

з представниками Чеської Республіки

В рамках співпраці Вільшанський дитячий будинок-інтернат 11.05.2014 року відвідав Надзвичайний і Повноважний посол Чеської республіки в Україні Іван Почух. Мета візиту - відкриття нового реабілітаційного кабінету, реабілітаційні засоби та матеріали для якого закупило та безкоштовно передало для потреб дітей-інвалідів Вільшанського дитячого будинку-інтернату Міністерство закордонних справ Чеської республіки.

Супроводжували пана посла дружина Мартіна та дипломат Посольства Чеської республики в Україні Ажбета Хмеражова.

Для висвітлення даної події були запрошені журналісти РТК "Хуст", сюжет про що транслювався по місцевому телебаченню.

Відповідно до плану перебування делегації Чеської Республіки із Краю Височина в Закарпатській області у рамках співпраці із установами системи соціального захисту населення в період з 07-10 травня 2014 року.

Були здійснені наступні заходи: ділові зустрічі з керівництвом області, представниками університету та фонду, ознайомлення з роботою Мукачівського психоневрологічного інтернату №1 та Мукачівського дитячого будинку – інтернату, екскурсія по історичним пам'яткам м.Мукачеве (Замок Паланок, Монастир, центр міста, тощо, у м.Виноградів ознайомлення з роботою Виноградівського геріатричного пансіонату та Виноградівського дитячого буднику інтернату, обговорено питання щодо обміном досвіду роботи за результатом відвідування соціальних установ, у Міжгірському районі с .Колочава, екскурсія до музею І.Ольбрахта та (Старе село).

 
© 2019 Департамент соціального захисту населення Закарпатської облдержадміністрації. Всі права захищено. e-mail: guszn@zaksoc.gov.ua
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна. Всі права захищено!
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.
 

Ресурси

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер