Головна
PDF Друк e-mail

 


Проведення інформаційної кампанії  з протидії  торгівлі  людьми

„Кожний постраждалий має право на допомогу!”

        У рамках проекту МОМ «Впровадження національного механізму взаємодії суб'єктів, які здійснюють заходи у протидії торгівлі людьми в Закарпатській області» з квітня 2014 року розпочалася інформаційна кампанія  з протидії  торгівлі  людьми „Кожний постраждалий має право на допомогу!”. Організаторами та виконавцями є Департамент соціального захисту населення Закарпатської ОДА, Закарпатська громадська жіноча організація „Веста” за підтримки Представництва Міжнародної організації з міграції в Україні (МОМ). 

Мета проведення: інформування населення області про можливості отримання всебічної допомоги постраждалими від торгівлі людьми, удосконалення механізму виявлення і перенаправлення постраждалих від торгівлі людьми в області.

 

     Інформаційна кампанія передбачає проведення інформування населення області про можливість отримання допомоги у випадку потрапляння у ситуацію торгівлі людьми:

через розміщення статей про проблему торгівлі людьми у місцевих ЗМІ, на сайті облдержадміністрації, департаменту соціального захисту населення  облдержадміністрації, обласного та районних центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді;

через розповсюдження та розміщення друкованої продукції, а саме: плакатів, буклетів про проблему торгівлі людьми таможливість отримання допомоги постраждалими від торгівлі людьми,  пам’яток для фахівців. 

Зазначені матеріали містять інформацію про діючі „гарячі” лінії, на які може звернутися кожна людина, яка вважає себе постраждалою від торгівлі людьми, для отримання підтримки та допомоги, передбаченої діючим законодавством.

У ході проведення інформаційної кампанії з протидії  торгівлі  людьми передбачено:

- розміщення друкованої продукції (плакатів, буклетів і пам’яток тощо) на стендах у приміщенні облдержадміністрації і райдержадміністрацій, обласного та районних центрів зайнятості, вищих навчальних закладів м. Ужгорода та області, медичних закладів, бібліотек та інших державних установах, які можуть сприяти у підвищенні інформованості громадян Закарпаття;

- розміщення плакатів у транспортних засобах (маршрутні автобуси, потяги  обласного та приміського сполучень);

- розповсюдження буклетів і пам’яток серед учнівської та студентської молоді під час проведення освітніх заходів.

 

Цільова група: широкі верстви населення області, у тому числі особи, які знаходяться у складних життєвих обставинах.

 
© 2019 Департамент соціального захисту населення Закарпатської облдержадміністрації. Всі права захищено. e-mail: guszn@zaksoc.gov.ua
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна. Всі права захищено!
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.
 

Ресурси

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер