Головна Публічна інформація Доступ до публічної інформації
Доступ до публічної інформації PDF Друк e-mail

joomla logo black

 


 На виконання Закону України „Про доступ до публічної інформації” від 13.01.11 №2939-VI, Указу Президента України від 05.05.11 №547/2011 „Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації” видано розпорядження голови Закарпатської обласної державної адміністрації від 30 травня 2011 року № 303 „Про заходи щодо забезпечення доступу до публічної інформації”, яким затверджено план заходів щодо забезпечення доступу до публічної інформації в апараті та структурних підрозділах обласної державної адміністрації; визначено відділ контролю апарату облдержадміністрації підрозділом, який в установленому порядку організовує доступ до публічної інформації, відповідає за попередній розгляд, опрацювання, облік, систематизацію, аналіз та контроль за своєчасним поданням відповідей на запит на інформацію та надання відповідних консультацій; затверджено форми запитів на інформацію.
 У кожному структурному підрозділі Закарпатської облдержадміністрації визначено відповідальну особу, на яку покладено функцію із забезпечення доступу запитувачів до публічної інформації.

Затверджено:

 -Порядок доступу до публічної інформації, розпорядником якої є Закарпатська обласна державна адміністрація;

 -Перелік відомостей, що становлять службову інформацію в Закарпатській облдержадміністрації;

 -Інструкцію про порядок обліку, зберігання і використання документів та інших матеріальних носіїв, які містять відомості, що становлять службову інформацію в Закарпатській обласній державній адміністрації.


 До уваги фізичних осіб, юридичних осіб та громадських організацій:

 Письмовий запит на отримання інформації складається у довільній формі або за формою, затвердженою розпорядженням голови Закарпатської обласної державної адміністрації від 30 травня 2011 року № 303. При цьому необхідно вказати:
1) ім'я та прізвище запитувача, поштову адресу або адресу електронної пошти, а також номер телефону (факсу);
2) стислий зміст інформації, яку запитувач хотів би отримати (вид, назву, реквізити чи зміст документа щодо якого зроблено запит);
3) дату і підпис.

 
© 2019 Департамент соціального захисту населення Закарпатської облдержадміністрації. Всі права захищено. e-mail: guszn@zaksoc.gov.ua
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна. Всі права захищено!
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.
 

Ресурси

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер