Головна Запобігання проявам корупції Про порядок, строки подання електронних декларацій
Про порядок, строки подання електронних декларацій PDF Друк e-mail
Запобігання проявам корупції - Запобігання проявам корупції
Середа, 19 квітня 2017, 13:55

metod.rekomendaciyi 0На виконання протокольного рішення робочої групи з питань моніторингу роботи системи електронного декларування від 15 березня 2017 року, утвореної рішенням Кабінету Міністрів України від 1 березня 2017 р., пункт 10 розділу 7, протоколу № 17, Національним агентством з питань запобігання корупції (далі - Національне агентство) вжито наступних заходів:

З метою інформування суб’єктів декларування під час проведення другого етапу електронного декларування в Україні про порядок та строки подання електронних декларацій, забезпечення інформаційної підтримки для комфортного виконання суб’єктами декларування свого обов’язку, Національним агентством розміщено на офіційному веб-сайті, офіційних сторінках у соціальних мережах наступну інформацію (нормативно-правові акти, інформаційні матеріали, роз’яснення, тощо):

• Рішення Національного агентства з питань запобігання корупції щодо декларування, роз’яснення, порядки тощо в тому числі:

 Порядок формування, ведення та оприлюднення (надання) інформації Єдиного державного реєстру декларацій осіб, Уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування,- затверджений рішенням Національного агентства з питань запобігання корупції від 10.06.2016 № З, зареєстрований в Міністерстві юстиції України; 15.07.2016 за № 959/29089 (Додаток 1);

• Роз’яснення щодо застосування окремих положень Закону України «Про запобігання корупції» стосовно заходів фінансового контролю, затверджене Рішенням Національного агентства з питань запобігання корупції 11 серпня 2016 р. № 3 (із змінами, внесеними рішеннями Національного агентства від 06.09.2016 року № 18, від 30.09.2016 року № 57. від 03.11. 2016 № 106)

(Додаток 2);

• Роз’яснення щодо визначення суб’єктів декларування, передбачених підпунктом «и» пункту 1 та пунктами 2, 3 частини першої статті 3 Закону України «Про запобігання корупції» (щодо посадових осіб юридичних осіб публічного права)

(Додаток 3);

• Загальні рекомендації при роботі з Єдиним державним реєстром декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (Додаток 4);

• Роз'яснення щодо заповнення електронної декларації та повідомлення про суттєві зміни в майновому стані, навчальні відеоматеріали із заповнення розділів декларації у «Єдиному державному реєстрі декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування» https://nazk.gov.ua/dеklаraciya.

 

З метою інформування суб’єктів декларування про порядок га строки подання електронних декларацій, забезпечення інформаційної підтримки для комфортного виконання суб’єктами декларування свого обов’язку просимо доручити міністерствам, іншим центральним органам виконавчої влади, обласним та Київській міській держадміністрації довести до відома суб’єктів декларування наведену вище інформацію та розмістити відповідні посилання на своїх веб-сайтах.

 

На офіційному веб-сайті Національного агентства (https://nazk.gov.ua/) розміщено банер, який надає інформацію суб’єктам декларування про стан функціонування Реєстру.

Про вжиті Національним агентством заходи щодо узагальнення інформації про забезпечення суб’єктів декларування засобами електронного цифрового підпису Кабінет Міністрів України поінформовано листом від 16.03.2017 № 93-01/6825/17. Наразі триває збір та узагальнення інформації, після чого вона буде подана до Кабінету Міністрів України.

Національним агентством досягнуто домовленостей з виконавчим директором Офісу реформ при Прем’єр-міністрові України (Ященко А.Є.) щодо заходів, передбачених пунктом “Забезпечення функціонування Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування" проекту плану на 2017 рік Середньострокового плану пріоритетних дій Уряду до 2020 року.

 
© 2019 Департамент соціального захисту населення Закарпатської облдержадміністрації. Всі права захищено. e-mail: guszn@zaksoc.gov.ua
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна. Всі права захищено!
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.
 

Ресурси

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер